E-Posta: info@arzem.com.tr | Telefon: +90 312 446 59 44

Hakkımızda

ARZEM, 2007 yılından bu yana yer bilimleri ve zemin mühendisliği alanında hem uygulama hem de proje faliyetlerini sürdüren bir kuruluştur. ARZEM geniş ve profesyonel teknik  kadrosu ile günümüzün en son gelişmelerini yakından takip eden, geoteknik ve temel mühendisliğinin her dalında tecrübe sahibi bir kuruluştur.
Vermiş olduğu hizmetler açısından geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız kurulduğu günden itibaren üstlendiği bütün projeleri başarı ile tamamlamıştır. Hizmet verdiğimiz alanlar içerisinde zemin etüdleri ve sondajlar, uygulama faliyetleri ( fore kazık, mini kazık, ankraj, jet grout, zemin çivisi , enjeksiyon, zemin etüdü ,maden sondajı vs), proje hizmetleri, arazi deneyleri, ölçme kontrol yöntemleri bulunmaktadır.

Misyonumuz

ARZEM olarak misyonumuz, kuruluşumuzdan bu yana jeoloji ve geoteknik mühendisliklerinin her dalında müşterilerimize yüksek kalitede, zamanında, ekonomik ve güvenlik olarak optimum çözümleri sunmaktır.

Hedeflerimiz

Kuruluşumuzdan itibaren içerisinde yer aldığımız projelerin temelini imar etmenin bilinç ve sorumluluğu gereği, güncel ,bilimsel gelişmeleri ve onların sonucunda gelişen yeni dünya teknolojilerini, ülkemiz yer mühendislik sektöründe kullanarak ,zemin mühendisliği problemleri için en elverişli çözümlerin oluşturulması ve bu teknolojilerin ülkemizde geliştirilerek sanayileştirilmesi sağlamak  temel hedeflerimizdendir.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top